
- В наличии
- Код: 00152196
Сумка Tucano Svolta 15.6-16", синій
1 850 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна сумка Tucano SVOLTA призначена для ноутбуків з діагоналлю 15,6-16 дюймів.
Дизайн з горизонтальною кишенею на блискавці і вертикальним швом роблять сумку сучасною, при цьому надаючи строгий вид.
Головне відділення спеціально посилено, для максимального захисту ноутбука.
Передня кишеня на блискавці включає в себе органайзер з 3-х кишень:
-для смартфона (до 5,5"),
-Мобільноъ батареї (Power Bank)
-візітних карток.
Сумка також має знімний регульований ремінь через плече і ремінь на тильній стінці
для фіксації сумки на телескопічный ручці валізи.
Параметри:
Габарити: 42 х 31 х 8,5 см
Відділ для ноутбука: 38,5 х 26,5 х 3,5 см
Об'єм: 7,5 літрів
Вага: 0,56 кг
Матеріал: поліестер.
Колір: синій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.56 г |
| Высота | 8.5 мм |
| Глубина | 8.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Зовнішня кишеня на застібці;Відділення для телефону;Відділення для візитівок |
- Цена: 1 850 ₴
