
- Нет в наличии
- Код: 00152194
Сумка Tucano Stop 13/14", синя
1 895 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Cумка TUCANO STOP для ноутбуку 13,3/14".
Компактна, легка сумка, ідеально підходить для ноутбуків 13.3/14 дюймів або MacBook Pro 14 дюймів
Виготовлена з переробленого пластику.
Завдяки просторому центральному відділенню, сумка Tucano Stop оснащена окремою внутрішньою кишенею для ноутбуку та планшету,
а також зовнішньою передньою кишенею для аксесуарів.
На задній стінці сумки передбачено ремінець для кріплення сумки на телескопічну ручку валізи.
Знімний плечовий ремінь з регульванням по довжині, та з пом'якшуюча плечова накладка, для зручного перенесення та розподілення ваги.
Особливості:
• Ремінь для кріплення на ручку валізи
• Зовнішня передня кишеня органайзер
• Внутрішнє відділення для ноутбука
• Сумка з тканини з переробленого пластику
Технічні характеристики:
Зовнішній габаритний розмір: 36,5 x 26,50 x 6,5 см
Рекомендований розмір для пристрою: 33 x 23,5 x 2 см
Колір: синій
Вага: 0,55 кг
Артикул: BSTOP1314-B
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.55 г |
| Высота | 6.5 мм |
| Глубина | 6.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 26.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішня кишеня на застібці |
- Цена: 1 895 ₴
