
- В наличии
- Код: 00152191
Сумка Tucano Star 15.6", синій
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна та легка сумка Tucano STAR з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини.
Сумка ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків а так само для 15/16-дюймових MacBook Pro.
Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці.
Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів.
Ремінь на плече (не знімний) з регулюванням по довжині.
Особливості:
- Регульований плечовий ремінь.
- Тонка, компактна і легка сумка.
- Внутрішнє м'яке відділення для ноутбука.
- Передня кишеня-органайзер для смартфона і аксесуарів.
Параметри:
Габарити: 40 x 29,5 x 8,5 см
Відділ для ноутбука: 38 x 25 x 2,5 см
Діагональ: MacBook Pro 16 "/ Laptop 15.6-16"
Матеріал: Поліестер
Колір: синій
Вага: 0,42 кг
Артикул: BSTN-B
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.42 г |
| Высота | 8.5 мм |
| Глубина | 8.5 мм |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 29.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Перегородка на блискавці;Відділення для телефону |
- Цена: 1 899 ₴
