
- В наличии
- Код: 00152189
Сумка Tucano Star 13"/14", синій
1 765 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Компактна та легка сумка Tucano STAR 13/14 з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини.
Сумка ідеально підходить для 13,3 -14 дюймових ноутбуків а також для 14-дюймових MacBook Pro.
Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці.
Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів.
Ремінь на плече (не знімний) з регулюванням по довжині.
Особливості:
Регульований плечовий ремінь.
Тонка, компактна і легка сумка.
Внутрішнє м'яке відділення для ноутбука.
Передня кишеня-органайзер для смартфона і аксесуарів.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 36 x 25.5 x 7 см
Відділ для ноутбука: 33 x 23.5 x 2 см
Діагональ: 13.3-14"
Матеріал: поліестер
Колір: синій
Вага: 0,42 кг
Артикул: BSTN1314-B
Гарантія: 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.42 г |
| Высота | 7 мм |
| Отделения | Отделение для телефона |
| Глубина | 7 мм |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 25.5 мм |
- Цена: 1 765 ₴
