
- В наличии
- Код: 00152184
Сумка Tucano Smilza 13"/14", жовтий
1 669 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Надтонка сумка Tucano SMILZA 13/14 для ноутбуків розміром до 13,3-14,1 дюймів включно
Пошита з високотехнологічного матеріалу з оздоблювальними деталями контрастного кольору.
Внутрішнє відділення з неопреновими куточками для надійної фіксації та захисту ноутбука.
На передній стороні є містка зовнішня кишеня для аксесуарів (блок живлення, миша, смартфон).
Подвійні ручки пришиті 5-ма швами, знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, бігунки (зіпер-пуллер) з нержавіючої сталі та контрасної тканини.
Основні особливості:
• Поліестер
• супер-тонка сумка.
• Внутрішній протиударний шар.
• Неопренові куточки для захисту ноутбука.
• Подвійні ручки і знімний плечовий ремінь.
Технічні характеристики:
Габарити: 37 x 27 x 3,5 см
Відділ для ноутбука: 34 x 24,5 x 3 см
Діагональ: Laptop 14.1", MacBook Air 13" (before 2018), MacBook Pro 13 "(2016-2020), MacBook Air 13" (2018-2020)
Матеріал: Поліестер
Колір: жовтий
Вага: 0,35 кг
Артикул: BSM1314-Y
Гарантія: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Вес | 0.35 г |
| Высота | 27 мм |
| Глубина | 3.5 мм |
| Цвет | Желтый |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделения | Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Цена: 1 669 ₴
