
- Нет в наличии
- Код: 00149678
Електрочайник Russell Hobbs Clarity 1л, скло, чорний
4 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей надзвичайно стильний чайник має вбудовану систему фільтрів для води Brita для видалення домішок, зменшення вапняного нальоту та хлору, а також постійного поглинання будь-якої міді та свинцю, які можуть виникнути у водопровідній воді.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1 л отсек для нефильтрованной воды 0.5 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Підсвічування корпусу | при закіпанні води |
| Особливості | Відсік для шнура |
| Індикатор включення | |
| Автоматичне відключення | |
| Індикатор заміни фільтра /картриджа Brita | |
| зйомний фільтр від накипу | |
| Картридж фільтра Brita в комплекті | |
| Понижене утворення накипу |
Фізичні
| Матеріал корпусу | скло |
| нержавіюча сталь | |
| Колір | нержавіюча сталь |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 2.05 кг |
| Об'єм | 0.0145 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Стекло |
| Объем | 1 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Функция автоотключения | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.05 кг |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Таймер | Нет |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | прихований дисковий |
- Цена: 4 099 ₴
