
- В наличии
- Код: 00149514
Фен Remington Thermacare Pro, 2200Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, турбо режим, біло-коричневий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | турборежим |
| сушка волосся | |
| іонне кондиціювання | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| тонка насадка-концентратор | |
| стайлінг-концентратор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | білий |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 90 км/год |
| Додатково | світодіодна індикація роботи іонізатора |
| решітка з кераміки для рівномірного розподілу тепла | |
| зйомна задня решітка для легкого очищення | |
| світлова індикація |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.97 кг |
| Об'єм | 0.0089 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 0.97 г |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Объем | 0.0089 мл |
| Пол | Женский |
| Тип аромата | Без аромата |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Состав | |
| Лаурет сульфат аммония | Нет |
| Лаурет сульфат натрия (SLES) | Нет |
| Лаурил сульфат аммония | Нет |
| Лаурил сульфат натрия (SLS) | Нет |
| Парабены | Нет |
| Силиконовые компоненты | Нет |
| Синтетические красители | Нет |
| Синтетические отдушки | Нет |
| Синтетические консерванты | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение средства для волос | Термозахист;Захист від пухнастості;Гладкість |
- Цена: 1 999 ₴
