
- Нет в наличии
- Код: 00149507
Фен Remington Salon Smooth, 2100Вт, 3 режими, дифузор,гребінець, кейс, іоніз-я, хол. обдув, , чорний
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
-
Основні
Тип пристрою фен Серія Salon Smooth Потужність 2100 Вт Кіл-ть швидкісних режимів 2 Кіл-ть температурних режимів 3 Живлення від мережі Режими холодний обдув Насадки в комплекті концентратор дифузор Особливості петля для підвішування знімна решітка іонізація Довжина шнура 1.8 м Колір чорний з золотистим Особливості
Безпека захист від перегрівання Фізичні
Швидкість повітряного потоку 100 км/год Покриття нагрівального елементу кераміка /іонна решітка Комплектація Інструкція Гарантійний талон Фен Насадки Преміальна сумка для зберігання Кругла щітка Габарити брутто
Ширина 120 мм Висота 280 мм Довжина 300 мм Вага 1.03 кг Об'єм 0.0101 м3 Гарантія
Гарантія 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество насадок | 3 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Нет |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.03 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | чорний з золотистим |
- Цена: 2 199 ₴
