
- В наличии
- Код: 00149496
Фен Remington HydraLuxe, 2300Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, білий
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
-
Основні
Тип пристрою фен Потужність 2200 Вт Кіл-ть температурних режимів 3 Число швидкостей повітряного потоку 2 шт Режими іонне кондиціювання холодний обдув Насадки в комплекті концентратор дифузор Особливості петля для підвішування Довжина шнура 1.8 м Колір чорний Фізичні
Додатково знімна решітка Матеріал пластик Покриття нагрівального елементу кераміка Комплектація Фен Габарити брутто
Ширина 300 мм Висота 100 мм Довжина 240 мм Вага 0.91 кг Об'єм 0.0072 м3 Гарантія
Гарантія 24 місяця
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Нет |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.91 кг |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
- Цена: 2 799 ₴
