
- В наличии
- Код: 00149485
Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring, 800Вт, 2 режими, іонізація, хол. обдув, кераміка, чорний
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | обертання насадки |
| прохолодний постріл | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка-гребінець | |
| щітка для укладання | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 25 мм для укладання |
| Додатково | знімна решітка |
| поворотний шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0054 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Антистатичность | Да |
| Вес | 0.8 г |
| Вилообразная ручка | Нет |
| Остроконечная ручка | Нет |
| Длина | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Материал расчески | Пластик |
| Назначение расчески | Укладка |
| Состояние | Новое |
| Термостойкость | Да |
| Тип расчески | Щетка |
| Тип камня | Без камней |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Керамика |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 1 899 ₴
