
- В наличии
- Код: 00149483
Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring, 1000Вт, 2 режими, іонізація, хол. обдув, кераміка, чорний
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 4 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| обертання насадки | |
| прохолодний постріл | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка-щітка з м'якою щетиною | |
| фірмова лопатева щітка | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний з золотистим |
Фізичні
| Діаметр щітки | 40 мм з м'якою щетиною |
| Додатково | знімна решітка |
| іонний кондиціонер | |
| поворотний шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.96 кг |
| Об'єм | 0.0050 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество насадок | 3 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Стайлеры воздушные |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Вес | 0.96 кг |
| Дисплей | Нет |
| Диаметр щетки | 40 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | чорний з золотистим |
- Цена: 2 999 ₴
