
- В наличии
- Код: 00149480
Фен-щітка Remington Sapphire Luxe , 1000Вт, 2 режими, іоніз-я, хол. обдув, кераміка, сапфіровий
1 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | Sapphire Luxe |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| для об'єму | |
| для горизонтальних локонів | |
| для ефекту «природної хвилі» | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Живлення | від мережі |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| 50-міліметрова щітка зі змішаною щетиною | |
| конічна-насадка для завивки | |
| Технології для догляду за волоссям | іонне кондиціонування |
| Особливості | петля для підвішування |
| знімна решітка | |
| обертання насадки | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | синій із золотистим |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Діаметр щітки | 50 мм |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 8,5 х 41,5 х 8,5 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Рукавичка для укладання | |
| Фен-щітка | |
| Насадки |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Об'єм | 0.0050 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Антистатичность | Да |
| Вес | 0.79 г |
| Вилообразная ручка | Нет |
| Остроконечная ручка | Нет |
| Цвет | Синий |
| Материал | Пластик |
| Материал расчески | Пластик |
| Назначение расчески | Укладка |
| Состояние | Новое |
| Термостойкость | Да |
| Тип расчески | Щетка |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | Керамика |
- Цена: 1 799 ₴
