
- Нет в наличии
- Код: 00149478
Термо бігуді Remington Ionic, 500Вт, D-20,23,27mm, 20шт, іонізація, кондиціонування, чорний
2 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | бігуді |
Фізичні
| Діаметр бігуді | 20 мм x 4, 23мм x 10, 27мм x 6 |
| Додатково | наконечник не нагривається |
| Іонне кондиціювання для запобігання сплутування волосся | |
| бокс для розігріву та зберігання | |
| бархатиста основа | |
| воскова серцевина | |
| 20 бігуді у 3 розмірах | |
| 20 кольорових затискачів та кліпс |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1.40 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Диаметр | 23 мм |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Количество размеров бигуди | 3 |
| Материал | Пластмасса |
| Длина | 290 мм |
| Функции и характеристики электробигуди | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Терморегулятор | Нет |
| Турмалиновое покрытие | Нет |
| Флокированная поверхность | Нет |
| Функция ионизации | Да |
| Заколки для фиксации бигуди | 20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип бигуди | Термобігуді з електронагрівом |
- Цена: 2 599 ₴
