
- Нет в наличии
- Код: 00149472
Плойка Remington Sapphire Luxe, конусна, D -13-25 mm, 130-200С, чохол, кераміка, сапфіровий
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Серія | Sapphire Luxe |
| Призначення | для завивки |
| для ефекту «природної хвилі» | |
| для вертикальних локонів | |
| Мінімальна температура нагріву | 130 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Живлення | від мережі |
| Особливості | іонізація |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | синій із золотистим |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хв |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Діаметр бігуді | 13 мм - 25 мм |
| Додатково | термостійка підставка |
| термоізольований накінечник | |
| шнур, що обертається | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 33,4 х 4,1 х 4,5 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Плойка | |
| Рукавичка для укладання | |
| Сумочка для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Вага | 0.49 кг |
| Об'єм | 0.0037 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Объем | 0.0037 мл |
| Тип волос | Все типы волос |
- Цена: 1 899 ₴
