
- В наличии
- Код: 00149444
Випрямляч Remington Rose Shimmer, темп.режимів-5, 150-230С, кераміка, чорно-золотий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | створення хвиль |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 550 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| плаваючі пластини | |
| термоізольований накінечник | |
| Автовимкнення | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Інструкція |
| Випрямляч для волосся | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Антистатичность | Нет |
| Вилообразная ручка | Нет |
| Остроконечная ручка | Нет |
| Длина | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Материал расчески | Керамика |
| Назначение расчески | Укладка |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Термостойкость | Да |
| Тип расчески | Щетка |
| Тип камня | Без камней |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 550 |
| Покрытие | Керамика |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 1 999 ₴
