
- В наличии
- Код: 00149414
Тример Remington Style Series, для бороди і вусів, АААх2, роторний мотор, чохол, сталь, чорний
1 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Час "Включити Своє Я" з новим тримером Remington Style Series B3. Інтуїтивне коліщатко регулювання довжини стрижки дозволяє вибрати з 17 точних варіантів установки довжини з легкістю і точністю. Комфортні леза, що самі заточуються, розроблені для гладкого ковзання і точних результатів стрижки.
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Комплектація | футляр/чохол |
| батарейки /АААх2 | |
| телескопічний гребінець |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | з округлими кінчиками Comfort Tips |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко /0,5 мм від 0,5 до 5 мм/ 1 мм від 5 до 6 мм/ 2 мм від 6 до 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки /2xAAA |
Додатково
| Особливості | Знімні леза можна мити під водою |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0033 мл |
| Особенность средства | Неорганическое |
| Тип кожи | Все типы кожи |
- Цена: 1 699 ₴

з округлими кінчиками Comfort Tips