
- Нет в наличии
- Код: 00149407
Тример Remington Beard Kit, для бороди і вусів, акум., насадок-2, ножиці, щітка у компл., титан.напил., коричневий
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Створюйте стилі для своєї бороди в затишку власного дому за допомогою набору для бороди. Його леза з титановим покриттям самозаточувальні, тому ви завжди отримуватимете гостру, преміальну якість стрижки. Легко створюйте різноманітні стилі та насолоджуйтесь індивідуальним стайлінгом завдяки регульованим довгим гребеням. Тут навіть є щітка для бороди з сумішшю щетини та преміальні нержавіючі сталеві ножиці для завершальних штрихів.
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | титанове |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи акумулятора | 90 хв |
| Час зарядки акумулятора | 16 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | чорний |
| коричневий |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0031 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0031 мл |
| Особенность средства | Неорганическое |
| Тип кожи | Все типы кожи |
- Цена: 3 499 ₴

