
- В наличии
- Код: 00149405
Набір тримерів Remington WORKS, для бороди, вусів, носа та вух, чохол, гребінець, сталь, чорний
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
З набором Remington The Works ви можете налаштувати довжину бороди за допомогою регульованого тримера, а прецизійним тримером - підрівняти найдрібніші деталі. Роторний тример ідеально підходить для видалення волосся в носі та вухах. Насолоджуйтесь до 45 хвилин автономної роботи з USB-заряджанням та зручним чохлом для зберігання.
Основні
| Тип | тример |
| Комплектація | USB-кабель |
| щітка для бороди | |
| тример для носа і вух | |
| сумочка для зберігання | |
| тример для бороди /з 9 налаштуваннями довжини (2-18 мм) | |
| прецизійний тример /з гребінцем для щетини (1-5 мм) |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | тример для бороди |
Характеристики
| Матеріал лез | Сталь |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| батарейки | |
| Час роботи акумулятора | 45 хв |
| Час зарядки акумулятора | 16 г |
| Зарядка від USB - порту | тример для бороди |
Додатково
| Особливості | Сухе використання |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0014 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0014 мл |
| Особенность средства | Неорганическое |
| Тип кожи | Все типы кожи |
- Цена: 1 899 ₴

тример для бороди