
- В наличии
- Код: 00149401
Набір для стрижки Remington G4 Graphite series, для бороди, вусів, голови, носа і тіла, мережа+акум., насадок-7, сталь,
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір для стрижки Remington G4 Graphite серії - це універсальний і зручний інструмент для догляду за бородою, вусами, волоссям на голові, носом і тілом. Забезпечується як мережевим, так і бездротовим живленням, що дозволяє користуватися його в будь-якому місці. У комплекті 7 насадок, що розширюють можливості стайлінгу. Виготовлений з високоякісної сталі, набір має стильний дизайн у чорно-білих кольорах. Цей набір ідеально поєднує в собі функціональність і естетичний вигляд для повного догляду за вашим зовнішнім виглядом.
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для носа/вух |
| для тіла | |
| для бороди та вусів | |
| для голови | |
| Комплектація | футляр/чохол |
| насадка-гребінь /1.5мм | |
| гребінець /3 мм | |
| телескопічний гребінець /2-20 мм | |
| детальна насадка-тример | |
| лінійна насадка-тример | |
| насадка-сіткова міні-бритва |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | головки можно мыть |
Характеристики
| Ширина ножа | 30 мм (основанная ) |
| Покриття лез | графітове |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 60 хв |
| Час зарядки акумулятора | 10 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | білий |
| чорний | |
| Габарити | 16,5 х 3,7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Об'єм | 0.0037 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 0.53 г |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Перхоть | Отсутствует |
| Объем | 0.0037 мл |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения | Тіло;Шкіра голови;Волосся |
- Цена: 2 699 ₴

