
- В наличии
- Код: 00149397
Машинка для стрижки Remington QuickCut Hairclipper, мережа+акум., роторний мотор, насадок-9, кейс, сталь, чорно-сріблястий
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип | для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 9 шт |
| Комплектація | футляр/чохол |
| щіточка для чищення |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 10 |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 15 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 40 хв |
| Час зарядки акумулятора | 4 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Ергономічна ручка |
| Можливість використовувати в душі | |
| Технологія вигнутого леза |
Фізичні
| Колір | сріблястий |
Габарити брутто
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0036 м3 |
Гарантія
| Гарантія |
36 місяців
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 0.65 г |
| Выпадение волос | Средне редеющие |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Перхоть | Отсутствует |
| Объем | 0.0036 мл |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения | Тіло;Шкіра голови;Волосся |
- Цена: 3 499 ₴

