
- В наличии
- Код: 00149395
Машинка для стрижки Remington Power X Series X6, мережа+акум., насадок-4, сталь, чорно-сірий
3 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для стрижки Remington Power-X Series X6 Hair Clipper НС6000. Відчуйте потужну продуктивність та точність з кожним рухом за допомогою Power-X Series X6. Завдяки потужному двигуну V5 цей тример забезпечує 5-кратну продуктивність різання. Функція додаткового приросту потужності Auto Turbo Boost (для підстригання густіших ділянок волосся). Працює від мережі та акумулятора (до 90 хвилин). Час до повного заряду акумулятора 60 хвилин. Світлодіодний дисплей відображає залишковий час роботи.
Основні
| Тип | для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 4 шт |
| Комплектація | машинка для підстригання |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 72 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
| Турборежим | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| регулююче коліщатко | |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Матеріал лез | Сталь |
| Потужність | 4.8 Вт |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 90 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Вбудоване підсвічування |
| знімний ніж |
Фізичні
| Колір | сірий |
| сріблястий | |
| Дисплей | ![]() |
| Вага | 210 г |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.58 кг |
| Об'єм | 0.0023 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 210 г |
| Выпадение волос | Средне редеющие |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Перхоть | Отсутствует |
| Объем | 0.0023 мл |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения | Шкіра голови;Волосся |
- Цена: 3 999 ₴

