
- Нет в наличии
- Код: 00149394
Машинка для стрижки Remington Power X Series X5, мережа+акум., роторний мотор, насадок-4, сталь, чорно-бірюзовий
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хочете завжди почуватись впевнено? Наша машинка для стрижки Power X5 HC5000 додасть вам впевненості у своїй зачісці. Тепер кожна волосинка під контролем. З Power X5 ваш образ буде під повним контролем. Завдяки ергономічному дизайну з нековзким корпусом ви отримаєте абсолютний комфорт підстригання.
Основні
| Тип | для волосся |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 72 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
| Турборежим | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 75 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | синій |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.58 кг |
| Об'єм | 0.0023 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 0.58 г |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Перхоть | Отсутствует |
| Объем | 0.0023 мл |
| Область применения | Кожа головы |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
- Цена: 3 699 ₴

