
- В наличии
- Код: 00149393
Машинка для стрижки Remington Power X Series X4, мережа+акум., насадок-3, сталь, біло-чорний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка була спеціально розроблена, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів. Прилад має потужний мотор V3, який забезпечує втричі кращу продуктивність підстригання. А якщо вам потрібен додатковий приріст потужності машинка оснащена функцією Auto Turbo Boost.
Основні
| Тип | машинка для стрижки |
| Насадки | для волосся |
| Комплектація | масло |
| щіточка для чищення | |
| адаптер | |
| машинка для підстригання | |
| насадка-гребінь 25 - 35 мм | |
| насадка-гребінь 14 - 24 мм | |
| насадка-гребінь 3 - 13 мм |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 33 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
| Турборежим | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулююче коліщатко |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 60 хв |
| Час зарядки акумулятора | 10 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | білий |
| чорний | |
| синій |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0023 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Вес | 0.55 г |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Профессиональная |
| Перхоть | Отсутствует |
| Объем | 0.0023 мл |
| Область применения | Кожа головы |
| Назначение средства для волос | Стайлинг |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип применения | Несмываемый |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
- Цена: 3 299 ₴

