
- В наличии
- Код: 00149390
Машинка для стрижки Remington Classic Edition, мережа+акум., роторний мотор, насадок-8, кейс, акс. компл, сріблястий
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для стрижки волосся Remington HC450 CLASSIC EDITION відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості. Недорога модель дозволить швидко та професійно виконати роботу. Виконано машинку з якісних, надійних матеріалів з великим терміном експлуатації. Ергономічній конструкції корпус зручно утримувати однією рукою. Хромований корпус для стійкого стану оснащений стильними гумовими вставками із високоякісного матеріалу. Машинка поєднує гарний зовнішній вигляд, зручну конструкцію та практичність у використанні.
Основні
| Тип | машинка для стрижки |
| Насадки | для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 8 шт |
| Комплектація | футляр/чохол |
| ножиці | |
| щіточка для шиї | |
| насадки | |
| перукарська накидка |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 50 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Важіль для регулювання довжини |
| Хромовані деталі |
Фізичні
| Колір | сірий |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество насадок | 8 |
| Количество установок длины | 8 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Бритвенная насадка | Нет |
| Вес | 0.87 кг |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Дорожный футляр | Да |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Щеточка для чистки | Да |
- Цена: 3 299 ₴

