
- В наличии
- Код: 00149165
Фен Philips 8000 Series, 1400Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, турборежим, рожевий
11 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія
- Series 8000
Основні характеристики
Режими та функції
Потужність, Вт
Тип
Вид насадки
Тип іонізації
Тип мотора
- DC
Кількість швидкостей
- 3
Кількість температурних режимів
- 4 та більше
Насадки
- Магнітна насадка-концентратор 8 мм
Магнітний дифузор
Комплектація
- Фен
Магнітна насадка-концентратор 8 мм
Магнітний дифузор
Інструкція
Додаткові характеристики
Довжина шнура
- 2 м
Електроізоляція
- Клас I
Розміри, вага
Габарити приладу (ВхШхГ)
- 30.1 х 7.33 х 16.9 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
- 30.1 х 13 х 18.7 см
Вага
- 0.395 кг
Вага в упаковці
- 0.78 кг
Сфера використання
Додаткові характеристики
- Потужний BLDC двигун: швидке сушіння за 3 хвилини або менше
ThermoShield Advanced: захист волосся від пошкоджень
Технологія Dual Aistream: максимально блискуче та менш заплутане волосся
Компактний і зручний високошвидкісний фен: всього 395 г
Іонізація: негативні та водні іони
Додатковий догляд за шкірою голови та тонким волоссям
Просте обслуговування завдяки режиму автоочищення
Споживає менше енергії
Колір
- Рожевий
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.395 кг |
| Ширина | 7.33 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Количество скоростей | 3 |
| Мощность фена | 1400 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
- Цена: 11 499 ₴
