
- В наличии
- Код: 00149164
Фен Philips 8000 Series, 1400Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, турборежим , аквамарин
10 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Серія | 8000 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 7 |
| Мінімальна температура нагріву | 45 °C |
| Максимальна температура нагріву | 95 °C |
| Живлення | від мережі |
| Режими | турборежим |
| режим «еко» | |
| холодний обдув | |
| автоочищення | |
| функція пам’яті /автоматично активує останні використані налаштування, коли фен вмикається | |
| 4 автоматичних режими температури/швидкості: Швидкий режим, ThermoShield, Режим гарячого/холодного повітря, Лагідний режим | |
| Насадки в комплекті | концентратор /магнітна насадка 8 мм |
| Технології для догляду за волоссям | ThermoShield Advanced |
| Dual Aistream | |
| Особливості | іонізація /негативні іони та водні іони |
| двигун постійного струму /110 000 об/хв | |
| дисплей | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | аквамарин |
| Вага | 395 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 228 км/год |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 1.19 кг |
| Об'єм | 0.0038 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Вес | 395 г |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0038 мл |
| Назначение средства для волос | Термозащита |
| Пол | Унисекс |
| Тип аромата | Без аромата |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Состав | |
| Лаурет сульфат аммония | Нет |
| Лаурет сульфат натрия (SLES) | Нет |
| Лаурил сульфат аммония | Нет |
| Парабены | Нет |
| Силиконовые компоненты | Нет |
| Синтетические красители | Нет |
| Синтетические отдушки | Нет |
| Синтетические консерванты | Нет |
- Цена: 10 499 ₴
