
- В наличии
- Код: 00149145
Фен-щітка Philips 7000 Series, 1000Вт, 3 режими, іоніз-я, кераміка, турмалін, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | 7000 Series |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | створення хвиль /природних, створення гладкої зачіски, створення об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка /50 мм, кругла щітка /50 мм для створення об'єму, термощітка з висувними щетинками /30 мм, обертання насадок в обидві сторони, Кришка для насадки /50 мм |
| Особливості | іонізація |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Вага | 757 г |
Гарантійний термін: 24
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество насадок | 3 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Диаметр щетки | 50 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 757 |
- Цена: 3 799 ₴
