
- В наличии
- Код: 00149141
Фен-щітка Philips 3000 Series, 800Вт, 3 режими, кераміка, турмалін, рожевий
2 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | 3000 Series |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| створення хвиль /природних | |
| масажна щітка /для випрямлення волосся і створення природних прямих зачісок | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| холодний обдув /для лагідного сушіння | |
| Насадки в комплекті | щітка зі щетиною, що втягується /30-мм щітка з висувною щетиною для чітких хвиль |
| щітка зі змішаною щетиною | |
| тонкий концентратор /для потужного струменя повітря | |
| Щітка збагачена аргановою олією | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | рожевий |
| Вага | 567 г |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Количество насадок | 2 |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Стайлеры воздушные |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Диаметр щетки | 30 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Поворот шнура на 360 градусов | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 567 |
- Цена: 2 599 ₴
