
- В наличии
- Код: 00149119
Випрямляч Philips Series 7000, 240Вт, 12-230С, кераміка, турмалін, фіолетовий металік
4 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 12 |
| Мінімальна температура нагріву | 120 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| створення хвиль | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | глибокий фіолетовий металік |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 30 хв |
| захист від перегрівання | |
| Система блокування |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| ThermoShield | |
| Гнучкий шнур | |
| фіксація пластин | |
| світлодіодний індикатор температури | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Щітка-випрямляч |
| Жаростійкий килимок |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0044 мл |
| Тип волос | Все типы волос |
- Цена: 4 599 ₴
