
- В наличии
- Код: 00149116
Випрямляч Philips Series 5000, 120-230С, іонізація, кераміка, блакитний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 12 |
| Кіл-ть температурних режимів | 120 |
| Мінімальна температура нагріву | 230 °C |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий з синім |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 25 мм - 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| регулятор температури /з LED-індикатором | |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| іонізація | |
| шнур на шарнірі | |
| ThermoShield | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| жаростійкий килимок, який скручується | |
| блокування пластин |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество режимов работы | 120 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Выпрямитель-плойка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Вес | 0.76 кг |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 120 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | білий з синім |
- Цена: 3 299 ₴
