
- В наличии
- Код: 00149111
Випрямляч Philips SenseIQ Series 8000, 1800Вт, темп.режимів-14, 120-230С, іонізація, кераміка, золотий
7 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 14 |
| Мінімальна температура нагріву | 120 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| вертикальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | бежевий |
| Вага | 617 г |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання | |
| термоізольований наконечник |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Розмір пластини | 25 мм |
| Додатково | дисплей |
| індикатор готовності до використання | |
| Гнучкий шнур | |
| технологія SenseIQ | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 31х4х4 см |
| Комплектація | Випрямляч для волосся |
Габарити брутто
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 1.07 кг |
| Об'єм | 0.0076 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Вес | 617 г |
| Гипоаллергенно | Нет |
| Классификация косметического средства | Масс маркет |
| Объем | 0.0076 мл |
| Распыление | Неаэрозольное |
| Пол | Женский |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип кожи головы | Все типы кожи |
| Фреон | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение средства для волос | Випрямлення;Стайлінг;Розгладження;Гладкість;Антистатичний ефект |
- Цена: 7 999 ₴
