
- В наличии
- Код: 00149090
Відпарювач Philips компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, пластик, сіро-зелений
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія
Підошва
- Пластик
Об'єм резервуара для води, мл
- 120
Тип
Довжина шнура, м
- 2
Комплект постачання
- Відпарювач
Знімний резервуар для води 120 мл
Сумка для зберігання (світло-сіра)
Додаткові характеристики
- Витончений дизайн із регульованою насадкою: простота використання й зберігання
Увімкни й працюй: готовий роботи за лічені секунди, без прасувальної дошки
Режими Eco та Max: оберіть той, що підходить вашому одягу
Загострений наконечник: ідеальний для складних для прасування ділянок
Потужне відпарювання: для чудових результатів без зайвих зусиль
Знімний резервуар для води: легке наповнення та уникнення проливання
45% пластику повністю переробляється: чудовий вигляд і турбота про планету
Пара знищує до 99.9 % бактерій/дріжджів і кліщів
Габарити (ВхШхГ), см
- 9.5 x 11 x 33.2
Габарити упаковки (ВхШхГ), см
- 8.6 x 9.7 x 31.6
Вага, кг
- 0.79
Потужність, Вт
Вага в упаковці, кг
- 1
Режими
Особливості
Тип відпарювача
Подавання пари, г/хв
- 24
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество режимов работы | 2 |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Терморегулятор | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.79 кг |
| Высота | 9.5 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | сіро-зелений |
- Цена: 2 699 ₴
