
- В наличии
- Код: 00149083
Пилосос Philips мішковий Series 8000, 900Вт, конт пил -4л, НЕРА 13, чорний
14 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип пилососа - З мішком
Рівень шуму -76 дБ
Об'єм пилозбірника -4 л
Тип прибирання -Сухе
Довжина шнура -9 м
Потужність -900 Вт
Регулювання потужності:
- На корпусі
- Регулювання повітряного потоку
Додаткові насадки:
- Для меблів
- Щілинна
Вихідний фільтр -НЕРА13
Тип трубки -Сталева телескопічна
Додаткові насадки:
- Вбудована м’яка щітка
- Стандартна насадка: TriActive+
Комплектація:
- Пилосос
- Щілинна насадка
- Вбудована м’яка щітка
- Насадка для меблів
- Стандартна насадка: TriActive+
- Мішки для пилу в комплекті: 1 мішок розміру S
Радіус прибирання - 12 м
Технічні особливості:
- Автозмотування шнура
- Вертикальне паркування
- З індикатором заповнення пилозбірника
- Не падає потужність всмоктування під час прибирання
- Рекомендується алергікам
- Розширена гарантія на мотор
Вага - 5.4 кг
Колір виробу - Чорний
Фірмові технології - AirflowMax
Додаткові характеристики:
- Захоплення 99.9% пилу
- Фільтр HEPA та сертифікація ECARF
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 9 м |
| Радиус действия | 12 м |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем пылесборника | 4 л |
| Мощность всасывания | 900 Вт |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Тип | Обычный |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Пользовательские характеристики | |
| Положение регулятора мощности всасывания | на корпусі |
| Тип выходного фильтра | НЕРА13 |
| Тип уборки | сухе |
| Тип трубы всасывания | Сталева телескопічна |
- Цена: 14 999 ₴
