
- Нет в наличии
- Код: 00149057
Мультипіч Philips Ovi серії 2000 1700Вт, чаша-6.2л, сенсорне управл., 13 авто. програм, пластик, чорний
9 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія
- Series 2000
Об'єм чаші, л
Матеріал корпусу
- Пластик
Функції приготування
Робоча температура
- 60-200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Металевий ТЕН
Тип
Потужність, Вт
Особливості
- Технологія RapidAir
13 різних режимів приготування одним натисненням кнопки
До 90% менше жиру
Віконце для спостереження за процесом приготування
Компактні розміри
Застосунок з 500+ рецептами HomeID
Швидке та легке чищення
13 спосібів приготування:
Смаження
Запікання
Гриль
Випічка
Приготування в одній каструлі
Вок / обсмаження Соте / пасерування
Приготування замороженої їжі
Розігрівання
Розморожування
Висушування
Приготування тостів
Збереження тепла
Комплектація
- Мультипіч
Інструкція
Габарити (ВхШхГ), см
- 33.5 x 37 x 37
Вага в упаковці, кг
- 5.42
Тип керування
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Підтримка тепла
- Регулювання температури
Кількість програм
- 13
Фірмові технології
- Rapid Air
Додаткові характеристики
- Цифровий інтерфейс із сенсорним екраном
Оглядове віконечко для спостереження за процесом приготування
Функція збереження тепла
Регулювання температури 60–200 °C
Регулятор часу до 60 хвилин
Технологія Rapid Air
Термоізольовані зовнішні стінки
Неслизька основа
Вбудований блок для зберігання шнура
Автоматичне вимкнення
Антипригарне покриття кошика
Ручка, що не нагріваються
Кошик можна мити в посудомийній машині
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество программ приготовления | 13 |
| Количество температурных режимов | 14 |
| Объем чаши | 6.2 л |
| Объем | 6.2 л |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип крышки | Съемная |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.42 кг |
| Высота | 33.5 мм |
| Глубина | 37 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсрочка старта | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Поддержание температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Функция самоочистки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | Металевий ТЕН |
- Цена: 9 999 ₴
