
- В наличии
- Код: 00149053
Мультипіч Philips Ovi Series 3000 1400Вт, чаша-4.2л, сенсорне управл., 6 авто. програм, пластик, чорний
10 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія
Об'єм чаші, л
Матеріал корпусу
- Пластик
Функції приготування
- Випічка
- Гриль на решітці
- Запікання овочів і м'яса
- Йогурт
- Розморожування/розігрівання
- Сушарка/дегідратація
Робоча температура
- 40-200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Металевий ТЕН
Тип
Особливості
- Швидке рівномірне приготування завдяки технології RapidAir
Стильні дизайн та віконце для контролю процесу приготування
Нескінченне натхнення із застосунком HomeID
Вийдіть за рамки тільки смаження з технологією готування гарячим повітрям у 16 різних способів
Місткості кошика 4.2 л вистачить, щоб готувати повноцінні страви на 4 та більше порцій
Сенсорний екран для зручного керування
Готуй у 1.5 рази швидше і на 70% енергоефективніше, ніж духовка
Просто та легко мити всі частини мультипечі
Комплектація
- Мультипіч
Інструкція
Габарити (ВхШхГ), см
- 30 х 29 х 40
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 34.5 х 35.2 х 35.2
Вага, кг
- 4.6
Потужність, Вт
Вага в упаковці, кг
- 6.1
Тип керування
Кришка
Кількість чаш
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Автовимкнення у разі відкривання кришки
- Автоменю
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Підтримка тепла
- Регулювання температури
Кількість програм
- 12
Фірмові технології
- Rapid Air
Додаткові характеристики
- Кошик можна мити в посудомийній машині
Часовий діапазон: 0–24 год
Попередні налаштування: 12 програм
Довжина шнура: 1 м
Застосунок HomeID
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество программ приготовления | 12 |
| Количество температурных режимов | 200 |
| Объем чаши | 4.2 л |
| Объем | 4.2 л |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип крышки | Съемная |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсрочка старта | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Поддержание температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Функция самоочистки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагревательного элемента | Металевий ТЕН |
- Цена: 10 999 ₴
