
- Нет в наличии
- Код: 00149032
Міксер Philips ручний 5000 series, 400Вт, насадки -4, чорний
1 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія
- Series 5000
Кількість швидкостей
- 5
Матеріал корпусу міксера
- Пластик
Потужність, Вт
Тип
Насадки
Довжина шнура
- 120 см
Габарити (ВхШхГ)
- 31.9 х 19.4 х 9 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 20.9 х 21.2 х 11 см
Вага
- 1.1 кг
Вага в упаковці
- 1.5 кг
Сфера використання
Матеріал корпуса
Особливості
Додаткові характеристики
- Потужність 400 Вт для роботи навіть із найщільнішим тістом
5 швидкостей та режим Турбо для максимальної ефективності
Вінчики та гаки для замішування тіста
Вінчики конічної форми здатні працювати на 25% швидше, ніж традиційні
Просте встановлення насадок
Зручна кнопка для від'єднання насадок
Кількість в упаковці, шт
- 1
Країна реєстрації бренду
- Нідерланди
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Тип миксера | Ручной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота | 31.9 мм |
| Ширина | 19.4 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Венчики для взбивания | Да |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-блендер | Нет |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 120 |
- Цена: 1 799 ₴
