
- Нет в наличии
- Код: 00148977
Кавомашина Philips Series 1200 1.8л, зерно + мелена, ручний капучинатор, авторецептів - 2, біло - чорний
24 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | кавоварка |
| Тип приготування | автоматичне |
| Використовувана кава | в зернах |
| мелена | |
| Кількість чашок, шт | 2 автоматических |
| Обсяг резервуара | 1.8 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тиск | 15 бар |
| Вбудована кавомолка | ![]() |
| Дисплей | ![]() |
| Функції | автовідключення |
| одночасне приготування двох чашок | |
| регулювання температури кави | |
| подача гарячої води | |
| попереднє змочування | |
| регулювання жорсткості води | |
| регулювання міцності кави | |
| автоматична промивка системи | |
| програмування об'єму порції | |
| установка ступеня помелу | |
| автоматичне очищення від накипу | |
| регулювання висоти дозатора для чашок | |
| індикатор готовності | |
| Колір | білий з чорним |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 246x371x433 мм |
| Особливості | зйомний піддон для крапель |
| керамічні жорна | |
| фільтр AquaClean | |
| меню My Coffee Choice | |
| зйомні деталі можна мити в посудомийній машині | |
| знімний заварний механізм | |
| знімний капучинатор | |
| автоматичне видалення нальоту |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 371 мм |
| Глубина | 371 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Манометр | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Основные | |
| Объем | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Тип кофеварки | Комбинированная |
| Тип управления | Электронное |
| Давление помпы | 15 бар |
| Фильтр | постоянный |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | білий з чорним |
- Цена: 24 999 ₴

