
- В наличии
- Код: 00148906
Електрочайник Philips Avance Collection 1.7л, 4 темп.реж, метал
5 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Терморегулятор | 40°C, 60°C, 80°C, 100°C |
| Особливості | Звуковий сигнал закипання |
| Підігрів до заданої температури (термостат) | |
| Відсік для шнура | |
| Автоматичне відключення | |
| Обертання на 360 ° | |
| Наповнення через носик або кришку | |
| нековзка основа | |
| Індикатор роботи | |
| контроль температури води | |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 257 x 188 x 230 |
| Вага | 1.33 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Функция автоотключения | Да |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.33 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 188 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Да |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Таймер | Нет |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие нагревательного элемента | нержавіюча сталь |
| Тип нагревательного элемента | прихований дисковий |
- Цена: 5 599 ₴

