
- В наличии
- Код: 00148867
Блендер Philips заглибний Daily Collection 700Вт, 3в1, чорний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - Заглибний
Потужність -700 Вт
Місткість склянки - 500 мл
Місткість міні-подрібнювача - 300 мл
Комплектація:
- Блендер
- Стакан
- Компактний подрібнювач
- Віночок для збивання
Насадки:
- Вінчик для збивання
- Міні-подрібнювач
Кількість швидкостей - 2
Особливості - Турборежим
Колір - Чорний
Матеріал корпуса - Метал, Пластик
Додаткові ємності:
- Стакан
- Чаша подрібнювача
Джерело живлення - мережа 220 В
Додаткові характеристики:
- Насадка, яка запобігає розбризкуванню
- Сучасна технологія змішування ProMix
Габарити (ВхШхГ) - 37 х 5 х 6 см
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 28 х 22.8 х 25 см
Вага - 1.232 кг
Вага в упаковці - 1.72 кг
Країна реєстрації бренду - Нідерланди
Гарантія - 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару - Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.232 кг |
| Высота | 37 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Объем кувшина | 500 л |
- Цена: 3 299 ₴
