
- В наличии
- Код: 00148866
Блендер Philips заглибний Daily Collection 700Вт, 3в1, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - Заглибний
Потужність -700 Вт
Місткість склянки - 500 мл
Комплектація
- Ручний блендер
- Подрібнювач розміру XL
- Насадка-міксер з 2 вінчиками
Насадки:
- Міні-подрібнювач
- Насадка-міксер із двома вінчиками
Кількість швидкостей - 2
Особливості - Турборежим
Колір - Білий
Матеріал ніжки блендера - Метал
Додаткові характеристики:
- Насадка, яка запобігає розбризкуванню
- Сучасна технологія змішування ProMix
- Виймання натисненням однієї кнопки
- Ергономічний дизайн
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 25 х 22.8 х 25 см
Вага - 1.4 кг
Вага в упаковці - 1.86 кг
Країна реєстрації бренду - Нідерланди
Гарантія - 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару - Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Ширина | 22.8 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мерный стакан | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем кувшина | 500 л |
- Цена: 3 799 ₴
