
- В наличии
- Код: 00148865
Блендер Philips заглибний Daily Collection 650Вт, 4в1, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність- 650 Вт
Місткість склянки - 500 мл
Тип - Заглибний
Комплектація:
- Ручний блендер
- Компактний подрібнювач
- Подрібнювач розміру XL
- Віночок для збивання
- Стакан
Насадки:
- Вінчик для збивання
- Міні-подрібнювач
Кількість швидкостей - 1
Колір - Білий
Матеріал ніжки блендера - Метал
Додаткові характеристики:
- Насадка, яка запобігає розбризкуванню
- Сучасна технологія змішування ProMix
- Виймання натисканням однієї кнопки
- Ергономічний дизайн
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 25 х 25 х 25 см
Вага - 1.6 кг
Вага в упаковці - 2 кг
Країна реєстрації бренду - Нідерланди
Гарантія - 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару - Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Импульсный режим | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Режим Турбо | Нет |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Ширина | 25 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мерный стакан | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем кувшина | 500 л |
- Цена: 3 799 ₴
