
- В наличии
- Код: 00148862
Блендер Philips заглибний Series 5000, 1200Вт, 3в1, чорний
4 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип блендера - Заглибний
Споживана потужність - 1200 Вт
Кількість швидкостей - 3
Подрібнювач -З подрібнювачем
Матеріал занурювальної частини - Металеві
Насадки - Вінчик для збивання
Турборежим - Так
Технології:
Технологія SpeedTouch
Технологія змішування ProMix
Особливості:
- Аксесуари можна мити в посудомийній машині
- Плавне регулювання швидкості
Матеріал корпусу- Метал та пластик
Габарити (ВхШхГ)- 41 х 6,3 х 7 см
Комплектація:
- Блендер
- Насадки
- Мірна чаша
- Інструкція
- Гарантійний талон
Колір виробника -Нержавіюча сталь, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество скоростей | 3 |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Черный |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 41 мм |
| Глубина | 7 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мерный стакан | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Метал та пластик |
- Цена: 4 199 ₴
