
- Нет в наличии
- Код: 00148721
Епілятор Panasonic пінцетний, акумуляторний , пінцет.-60, волог.+сух., насадок-5, футляр , фіолетово-білий
5 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь швидшою та плавнішою епіляцією, видаляючи більше волосся одним рухом за допомогою технології подвійних дисків від Panasonic серії EY. Видаляйте волоски довжиною всього 0,5 мм з меншими зусиллями завдяки 60 пінцетам і на власні очі переконайтеся, що таке подвійна потужність
Основні
| Тип | епілятор |
| Тип гоління | сухе |
| вологе | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість щипців | 60 |
| Насадки | для пілінгу |
| для епіляції ніг/рук | |
| для стоп | |
| насадка для делікатної епіляції | |
| для зони бікіні та під пахвами |
Особливості
| Особливості | підсвічування |
| водонепроникний корпус | |
| використання на вологій і сухій шкірі | |
| можливість мити під водою | |
| подвійні диски | |
| технологія Wet&Dry | |
| гнучка плаваюча голівка 90° | |
| сенсор тиску |
Фізичні
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Час роботи акумулятора | 30 хв |
| Колір | білий з рожевим |
| Розміри | 16.5 х 6.9 х 4.9 см |
| Вага | 175 г |
| Комплектація | чохол для зберігання |
| Насадки | |
| щіточка для очищення | |
| епілятор |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 0.71 кг |
| Об'єм | 0.0036 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Вес | 175 г |
| Применение средства | Для депиляции |
| Классификация косметического средства | Мидл маркет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Минимальная длина волоса | 0.5 мм |
| Объем | 0.0036 мл |
| Назначение и результат | Удаление волос |
| Пол | Унисекс |
| Тип волос | Все типы волос |
| Тип кожи | Все типы кожи |
| Форма выпуска воска | Диски |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения | Обличчя;Тіло;Інтимні зони;Пахви;Зона бікіні |
- Цена: 5 999 ₴
