
- В наличии
- Код: 00148423
Датчик руху OSRAM SENSOR WALL IP44 чорний
543 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Датчик руху OSRAM SENSOR WALL 110° IP44 чорний
Тип інфрачервоні
Тип монтажу Накладний
Напруга 220 В
Потужність 1000 Вт
Відстань виявлення до 12м
Клас захисту IP44
Кут виявлення 110 °
додаткові характеристики
Матеріал: пластик
Країна реєстрації бренду Німеччина
Країна-виробник товару
Китай Колір
Білий
Габарити (ВхШхГ) 7.2x6x7.7см
Особливості
Налаштування затримки вимкнення 2сек-12хв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Интерфейс | Проводной |
| Высота | 7.2 мм |
| Дополнительный источник питания | Сеть 220В |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Приведение в действие | Автоматическое |
| Принцип работы извещателя | Оптико-электронный (пассивный) |
| Тип извещателя | Объемный |
| Ширина | 6 мм |
- Цена: 543 ₴
