
- В наличии
- Код: 00148112
Світильник ландшафтний Neo Tools LED 0.3Вт 10Лм 3000К 600мА·год автономний датчик сутінків чорний
742 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садова лампа на фотоелементах, на ніжці, SMD, 4 штуки, NEO, 99-058
Настінний сонячний світильник зі світловим потоком 10 люмен має світлодіоди LEDSMD. Лампа не вимагає доступу до джерела живлення, тому що вона живиться від сонячного світла. Лампа оснащена датчиком сутінків, який активує пристрій у разі недостатнього освітлення. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE.
Характеристики:
4 штуки в упаковці
Потужність 0.3 Вт
10 люмен
LED SMD
Акумулятор у комплекті 600мАч 3.7 Ni-mh
Живлення від сонячного світла
Вбудований датчик сутінків
IP44
Матеріал ABS
Висота 19 см
Робочий час макс. 8:00
Час зарядки 8 годин
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Цвет | Черный |
| Максимальное время непрерывной работы | 8 час |
| Пъезоподжиг | Нет |
| Мощность | 0.3 Вт |
| Регулятор яркости | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ABS |
- Цена: 742 ₴
