
- В наличии
- Код: 00148082
Рушникосушка Navin електрична Блюз, 800х480х123мм, кнопка, сталь, білий, праве підключення
3 390 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару -
Тип - електрична
Вид - драбинка
Кількість секцій - 8
Матеріал - фарбована сталь
Колір - білий
Розташування шнура - праворуч
Потужність, 142Вт
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - без регулятора
Тип нагрівального елементу - нагрівальний кабель
Максимальна робоча температура, 55°C
Товщина стінки колектора, 1.5мм
Модельна лінійка - Блюз
Розмір -
Ширина, 480 мм
Висота, 800мм
Глибина, 123мм
Міжосьова відстань, 448мм
Габарити (ВхШхГ), 80x48x12,3см
Вага, 5,65кг
Гарантія, 60міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Экранированный кабель | Нет |
| Максимальная мощность | 142 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 142 Вт/м.кв. |
| Тип | Нагревательный кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагревательного кабеля | нагрівальний кабель |
| Гарантийный срок | 60. міс |
- Цена: 3 390 ₴
