
- В наличии
- Код: 00148074
Рушникосушка Navin електрична Авангард, 800х480х71мм, кнопка, сталь, чорний муар, ліве підключення
4 490 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
Тип - електрична
Вид -драбинка
Кількість секцій - 8
Матеріал- фарбована сталь
Колір - чорний муар
Розташування шнура - ліворуч
Потужність,152 Вт
Ступінь захисту IP44
Тип кріплення -стаціонарна
Регулювання температури - без регулятора
Тип нагрівального елементу - нагрівальний кабель
Максимальна робоча температура, 55°C
Товщина стінки колектора, 1,5 мм
Модельна лінійка - Авангард
Розмір -
Ширина, 480мм
Висота, 800мм
Глибина, 71мм
Міжосьова відстань,450 мм
Габарити (ВхШхГ), см 80,6x48x7,1
Вага, 5,65кг
Гарантія, 60 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Экранированный кабель | Нет |
| Максимальная мощность | 152 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность | 152 Вт/м.кв. |
| Тип | Нагревательный кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид нагревательного кабеля | нагрівальний кабель |
- Цена: 4 490 ₴
