
- В наличии
- Код: 00148072
Рушникосушка Navin електрична Авангард, 1200х480х71мм, Wi-Fi, сталь, білий, праве підключення
7 490 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики - Електрична рушникосушарка NAVIN Авангард 480х1200 Sensor з Wi-Fi, правобічна з таймером, біла
Характеристики товару
Тип рушникосушаркиелектрична
Виддрабинка
Наявність WI-FIтак
Кількість секцій12
Матеріалфарбована сталь
Колірбілий
Розташування шнураправоруч
Потужність, Вт227
Ступінь захистуIP44
Тип кріпленнястаціонарна
Регулювання температуриз регулятором
Тип керуваннясенсорне з Wi-Fi
Тип нагрівального елементунагрівальний кабель
Максимальна робоча температура, °C55
Товщина стінки колектора, мм1.5
Модельна лінійкаАвангард
Розмір
Ширина, мм480
Висота, мм1200
Глибина, мм71
Міжосьова відстань, мм450
Габарити (ВхШхГ), см120,6x48x7,1
Вага
Вага, кг9,00
Гарантія
Гарантія, міс.60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Вес | 9 г |
| Высота | 1200 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Металл |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Планка с крючками |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет покрытия | Белый |
| Тип крепежа | стаціонарна |
- Цена: 7 490 ₴
