
- В наличии
- Код: 00148063
Рушникосушка Navin електрична Авангард Х, 1000х480х71мм, Wi-Fi, сталь, чорний муар, ліве підключення
8 990 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
Тип рушникосушарки - електрична
Вид - драбинка
Наявність WI-FI - так
Кількість секцій - 19
Матеріал - фарбована сталь
Колір - чорний муар
Розташування шнура - ліворуч
Потужність, Вт - 288
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - з регулятором
Тип керування - сенсорне з Wi-Fi
Тип нагрівального елементу - нагрівальний кабель
Максимальна робоча температура, °C55
Товщина стінки колектора, мм 1.5
Модельна лінійка - Авангард X
Розмір
Ширина, мм 480
Висота, мм 1000
Глибина, мм 71
Міжосьова відстань, мм 450
Габарити (ВхШхГ), см 100x48x7,1
Вага, кг 9,0
Гарантія, міс.
60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Вес | 9 г |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Материал | Металл |
| Вместимость полотенец | 4 и более |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Планка с крючками |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип крепежа | стаціонарна |
- Цена: 8 990 ₴
