
- В наличии
- Код: 00147644
Комплект MikroTik WMK4011 для настінного монтажу маршрутизаторів серії RB4011
692 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект MikroTik WMK4011 для настінного монтажу маршрутизаторів MikroTik серії RB4011.
Захищає пристрій і його порти від несанкціонованого доступу в громадських місцях.
Виготовлений з прочною сталі, зміцнюється до стени і дозволяє підключати кабелі Ethernet до того,
як буде встановлений маршрутизатор. Це означає, що після закріплення маршрутизатора від'єднати кабелі
або перемістити його буде проблематично.
Розміри: 230 x 33 x 151 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Индикация | Световая |
| Применение | В помещении |
| Материал | Сталь |
| Подсветка | Нет |
| Тип устройства | Комплектующее для ограждения |
| Управление устройством | ПК (опционально) |
| Общие | |
| Аварийная подпитка | Нет |
| Высота | 33 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перенапряжения в сети | Нет |
| Контроль разряда | Нет |
| Ширина | 33 мм |
| Дополнительные | |
| Вандалозащищенность | Да |
| Датчик движения | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP10 |
| Консоль с кнопками в штатной комплектации | Нет |
| Пульт управления в штатной комплектации | Нет |
| Радиобрелок в штатной комплектации | Нет |
- Цена: 692 ₴
